Kruszyo Opublikowano 30 Lipca 2016 Opublikowano 30 Lipca 2016 Siemka. Zagłębiam się w mojego Redmi 3 Note I odkryłem apkę Mi Remote. Wchodzę i po akceptowaniu warunków i wybraniu telewizora piszę, że nic nie znalazło i apka się crashuje. Może mi ktoś wyjaśnić co robię nie tak?
situ Opublikowano 30 Lipca 2016 Opublikowano 30 Lipca 2016 1 godzinę temu, Kruszyo napisał: Siemka. Zagłębiam się w mojego Redmi 3 Note I odkryłem apkę Mi Remote. Wchodzę i po akceptowaniu warunków i wybraniu telewizora piszę, że nic nie znalazło i apka się crashuje. Może mi ktoś wyjaśnić co robię nie tak? Zobacz tu Spoiler
mrosi Opublikowano 19 Sierpnia 2016 Opublikowano 19 Sierpnia 2016 Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
Rekomendowane odpowiedzi