Skocz do zawartości

xiaomi mi5 zakup wybór romu


Luxion

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam zakupić xiaomi mi5 z chin i jest tam opcja że wgrywają albo global rom (z zaznaczeniem że nie ma tam aktualizacji )albo w ogóle nie rozpakowują i jest chiński .Jaki lepiej wybrać ? Ostatecznie chciałbym wgrać rom z MIUI Polska.

http://songlyricsaz.mobi/7-years-lyrics-192.html

http://songlyricsaz.mobi/work-lyrics-157.html

Edytowane przez Luxion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam zakupić xiaomi mi5 z chin i jest tam opcja że wgrywają albo global rom (z zaznaczeniem że nie ma tam aktualizacji )albo w ogóle nie rozpakowują i jest chiński .Jaki lepiej wybrać ? Ostatecznie chciałbym wgrać rom z MIUI Polska.

Zdecydowanie wybierz bramkę numer 2. Będzie łatwiej przejść na MIUI PL.

Wysłane z MI5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, czekasz na zgodę odblokowania bootloadera. Szkoda że prośby nie wysłałeś wcześniej- jest ona przypisana do konta, nie do telefonu. Ja np. zrobiłem to wcześniej i zgodę dostałem po 3 dniach :) dzięki temu nie sikałem z niecierpliwości ;) Fakt, że czasem czeka się i 2 tygodnie...

Wytapatalkowane z Mi 5

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przyszedł mój Mi5 od Goldway z wygranym globalem. Zaktualizowałem do najnowszej 7.5.2 i szczerze mówiąc nie ma żadnych kłopotów, transfer WiFi i lte super, GPS działa bez zarzutu, brak problemów z auto obrotem, bateria przez noc zeszła 2%. Zobaczymy co będzie dalej :)

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w Mi5 taką wersje MIUI 7.5.7.0 (MAACNDE)Stable i oczywiście jest to chiński rom. Nie mam odblokowanego bootloadera.

Czy i jak mogę wrzucić GLOBAL STABLE bo chciałbym mieć polski język i pakiet od Google.

Czekam na pozwolenie i nie wiadomo jak dlugo to potrwa. Docelowo kiedyś oczywiście Miui z forum Miui Polska.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Bohyn napisał:

Najkrótszy sposób to odblokowanie bootloadera (ostatnimi czasy czeka sie na zgode 2-3 dni) i wtedy instalacja.

Ja złożyłem prośbę o odblokowanie 27.07 a 29.07 o 6;03 otrzymałem smsa, że mogę odblokować, telefonu jeszcze nie mam, ale już w drodze do mnie :) - także potwierdzam 2-3 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 sztuki Mi5 w domu. Pierwszy miał wgrany jakąś chińską protezę z językiem polskim, drugi prosiłem aby nic nie grzebali w sofcie. W obu przypadkach bez najmniejszego problemu wgrałem miui polska wg poradnika. Także zrób jak chcesz. free funny ringtone

Asekuracyjne napisz żeby nic nie ruszali, bo różne ludziska na forum rzeczy pisali, że ciężko było przejść na miui pl. [ciach] wie co Tobie wgrają...

Wytapatalkowane z Mi 5 -free iphone ringtone and relaxing music download

Edytowane przez Emily185
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...