Skocz do zawartości

mi2s


pirx

Rekomendowane odpowiedzi

mam zamiar kupić mi2s przez pewien czas obserwuję wpisy na forum chodzi mimo aktualizację , wiem że wychodzą co piątek moje pytanie

brzmi czy muszę co tydzień aktualizować soft , z postów zamieszczanych na forum wiem że niektórzy zgłaszają problemy a to z zasięgiem

wifi albo 3g z jakością połączeń lub z szybkim rozładowywaniem się telefonu , czy to dlatego wypuszczane są cotygodniowe aktualizacje

ponieważ system jest niedopracowany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze znajdzie się coś co można poprawić - dlatego wychodzą aktualizacje - a nie dlatego, ze system jest niedopracowany.

Nie, nie musisz instalować ich co tydzień, bo to od Ciebie zależy czy chcesz mieć najnowszą wersję - albo aktualizujesz, albo nie - zależy czy w changelogu będzie coś co Cię zainteresuje albo nie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tygodniowe wersje to tak naprawde wersj developerskie. Raz w miesiącu Xiaomi wydaje wersje stabilne zawierające funkcje i poprawki z całego miesiąca. Ale to sa romy bez roota więc nie wydajemy ich i nie ma ich po polsku. Powiem tak, jak już dostaniesz MI2 to prędzej czy później nie wytrzymasz i i tak będziesz wgrywał nową wersję co piątek :)

Ale nic nie stoi na przeszkodzie by robić to raz w miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jeszcze raz:

- wersja miesięczna MIUI stable nie jest u nas i jest tylko po angielsku/chińsku. Nie ma też roota. Jest OTA częściowe z Chin.

- wersja tygodniowa na MIUIPolska to rom dev. Czyli aktualnie najnowsze funkcje i poprawki. Po polsku od razu po instalacji. Bez OTA przez Internet. Trzeba ręcznie wrzucić plik romu do pamięci USB (albo pobrać przez Przeglądarkę). A zresztą... wszystko jest w instrukcji. Rom ma roota. Prawie wszyscy tutaj mają rom MIUIPolska.

- wersja tygodniowa z Xiaomi.eu. Multilang czyli też zawiera polski. Wersja goła czyli tylko dodane języki. MIUIPolska ma więcej dodatków (o czym można poczytać na stronie w menu Romy MIUIPolska).

- aplikacje Google są zawsze w romie ponieważ standartowe Mi Recovery nie pozwoli na wgranie zwykłych paczek np. z gappsami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...