• 0
Sign in to follow this  
JokEEE

Zakup telefonu Xiaomi

Question

Witam, jako że mój RM N2 się potłukł chciałbym dokonać zakupu nowego telefonu także xiaomi. Mój budżet wynosi 1500zł, sklep który wybrałem to technos-online z racji tego, że na prośbę lub jako dodatkową usługę bez problemu mi wgrają soft miui polska bądź EU. I tutaj pytanie do Was Drodzy forumowicze, co polecacie w tym zakresie cenowym. Jednocześnie chciałem zapytać o pewien artykuł na internecie, który mówił o "końcu" wsparcia tego forum co do nowszych telefonów xia. Czy to oznacza, że nawet mając telefon nowszej generacji xiaomi "X" z naszym softem to po wprowadzeniu swoich nowości padnie mi w przyszłości telefon ?

/Wybrałem mi4s - można zamknąć

Edited by JokEEE

4 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Cóż, nim napisałem post przeglądałem forum oraz stronę,  smutno mi, że to co napisałeś ma się nijak do mojego pytania. 

• 0

"Czy to oznacza, że nawet mając telefon nowszej generacji xiaomi "X" z naszym softem to po wprowadzeniu swoich nowości padnie mi w przyszłości telefon ?" Nie jestem pewien co w ogóle oznacza to pytanie. A co do "końca" wsparcia, to jest odpowiedni artykuł na stronie, którą wysłał @Bohyn

• 0

Tak przeczytałem owy artykuł. Pytanie się odnosiło tego, co było napisane wcześniej w na stronie. Teraz obecnie jest skreślone więc mniejsza. Co do telefonu jakieś sugestie?  Głównie mi zależy na tym, aby przewyższał RM note 2 prime. Niestety samemu trudno mi było ocenić jedni uważają,  że mtk jest lepszy inni, że snapdragon. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this