Skocz do zawartości

Problem z płatnością paypal


Kozziu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem zamówić sobie na ibuygou.com xiaomi red rice i po całej procedurze kupowania gdy już miałem płacić przez paypala wyskakuje mi taki błąd

"Niestety, w tej chwili nie możemy przetworzyć płatności za pośrednictwem Twojego konta PayPal. Powróć do witryny handlowca i spróbuj użyć innej formy płatności (o ile jest dostępna)".

Miał ktoś kiedyś taki problem?

-- 20 lis 2013, o 23:26 --

już zamówiłem , temat do zamknięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

Prosze o pomoc.

Zamowilem dzisiaj na ibuygou.com HongMi z akcesoriami i po wybraniu platnosci, po przekierowaniu do PayPal przez przypadek kliknalem ze nie znam hasla, a gdy cofnalem to odeslalo mnie do postego juz koszyka. Zamowienie na ibuygou widoczne...

post-395-13980030806816_thumb.jpg

...ale za nic nie umiem znalesc opcji do ponownego zainicjowania platnosci przez PayPal. Pomozcie prosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, niejaki Yoyo z supportu ibuygou.com wyslal mi nowy kupon, takze anulowalem tamto zamowienie i zlozylem nowe, tym razem cala transakcja przebiegla prawidlowo :)

Za taki zestaw:

my4a5yhe.jpg

z DHL+ubezpieczenie, w dolarach australijskich wyszlo mnie nie całe 750 pln :)

Moze dotrze przed wigilia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam chciałem zamówić sobie na ibuygou.com xiaomi red rice i po całej procedurze kupowania gdy już miałem płacić przez paypala wyskakuje mi taki błąd

"Niestety, w tej chwili nie możemy przetworzyć płatności za pośrednictwem Twojego konta PayPal. Powróć do witryny handlowca i spróbuj użyć innej formy płatności (o ile jest dostępna)".

Mam ten sam problem, próbowałem zapłacić z innego komputera i używałem na obu 2 przeglądarek (chrome i firefox), próbowałem też (tak jak polecał doradca z ibuygou) dokonać zakupu jako gość i dalej nic :(

Ma ktoś jakiś pomysł jak sobie z tym poradzić?

-- 10 sty 2014, o 23:26 --

Pozwolę sam sobie odpowiedzieć.

Jeżeli wyświetla się nam taki komunikat o którym pisałem w poście powyżej to nie jesteśmy w stanie zrobić nic (stwierdzam to z lektury innych forów oraz własnego doświadczenia). Najlepszym sposobem na rozwiązanie tego problemu jest po prostu odczekać dzień - bądź kilka :D

Następna sprawa to jeszcze problem z wyskakującym komunikatem z prośbą o przypisanie karty kredytowej/debetowej do konta paypal.

Jest to tylko i wyłącznie (znów wiedzę opieram na lekturze innych forów oraz własnym doświadczeniu) spowodowane zbyt małą ilością pieniędzy na koncie paypal w walucie którą chcemy płacić. Spotykałem się na innych forach z informacjami które wskazywały, że nie trzeba przewalutowywać pieniędzy przed transakcją, że system dokona tego automatycznie, wystarczy jedynie posiadać odpowiednią kwotę pieniędzy która po przewalutowaniu wystarczałaby do pokrycia kosztów, tak też chciałem zrobić, przez co straciłem kilka dni :P

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
można paypalem płacić tanio, bez prowizji dla paypala, po kursie kantorów internetowych. Procedura trochę zawiła ale się da:

http://telchina.pl/paypal-platnosc-w-do ... t1165.html

Może coś źle zrozumiałem, ale zauważyłem tylko opcje dla dolarów amerykańskich a np. Alior sync gdzie posiadam konto ,nie posiada konta walutowego dla dolarów kanadyjskich, choć powiem że opcja oszczędza z 40zł na dolarach kanadyjskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...