Skocz do zawartości

Rozbity wyświetlacz - zmiana ustawień telefonu


joseph999

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Rozbiłem wyświetlacz (2 raz w ciągu 2 miesięcy). Czy jest możlwość zmiany ustawienia telefonu z poziomu przeglądarki lub jakiegoś oprogramowania, aby zmienić np. sposób odblokowania telefonu (teraz mam 4 cyfry kod).

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się wtrącę. Ale sam drugi raz wymieniam wyświetlacz. Pierwszy raz padł tydzień po zakupie(jeszcze etui nie miałem, było w drodze) bo z kolana zjechał mi na kafelki. Na ramce zero rys, pajęczynka od rogu. Teraz miałem już etui iPaky. Telefon wydawał się pancerny. No i o wiele większy. Aż do momentu jak na orliku dostał najprawdopodobniej piłką do kosza. A był schowany w torbie...Nawet iPaky nie zabezpieczy tak telefonu. Pęknięcie było identycznie takie samo(prawy dolny róg telefonu i połowa dotyku nie działa)

Może to jakaś wada fabryczna, że ciągle od tego samego miejsca pęka ekran?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.07.2016 o 15:24, Ulthion napisał:

A z ciekawości, to ileż taka wątpliwa przyjemność Cię kosztuje?

U Acida koszt wymiany ok. 450 zł. Super obsługa - polecam.

17 minut temu, PaolloKK napisał:

Przepraszam, że się wtrącę. Ale sam drugi raz wymieniam wyświetlacz. Pierwszy raz padł tydzień po zakupie(jeszcze etui nie miałem, było w drodze) bo z kolana zjechał mi na kafelki. Na ramce zero rys, pajęczynka od rogu. Teraz miałem już etui iPaky. Telefon wydawał się pancerny. No i o wiele większy. Aż do momentu jak na orliku dostał najprawdopodobniej piłką do kosza. A był schowany w torbie...Nawet iPaky nie zabezpieczy tak telefonu. Pęknięcie było identycznie takie samo(prawy dolny róg telefonu i połowa dotyku nie działa)

Może to jakaś wada fabryczna, że ciągle od tego samego miejsca pęka ekran?

 

U mnie pękały w innych miejscach. Raz w poprzek ekranu a teraz u dołu na środku - nawet szkło nie pomogło. 

Co do pokrowca to zamówiłem coś takiego http://allegro.pl/oryginalne-skorzane-etui-flip-case-do-xiaomi-mi4-i5899182866.html

Miałem go z 1,5 roku i kilka razy mi spadł, nawet na kostkę brukową jak jechałem rowerem i nic. Myślę, że po prostu miałeś pecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...