Skocz do zawartości

Gdzie w miui wrzucać dzwonki


scooter13

Rekomendowane odpowiedzi

Mam być może banalne pytanie. Nie mogę odkryć gdzie w miui v5 wrzucać swoje dzwonki tak żeby system je od razu wyświetlał na liście dzwonków. W innych systemach wystarczało utworzyć na karcie media/audio/ringtones i wszystkie były widoczne. W miui nie mogę tego odkryć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No MIUI z racji tego, że jest dla Mi-2 który nie ma karty SD ma troszkę zmienione. Działa chyba /sdcard0/Ringtones.

Natomiast nie wiem w czym problem. Przecież możesz dać gdzie chcesz. Potem jak wybierasz dzwonek klikasz "Inne" i wybierasz sobie z pomoca np. Solid Explorera (jak masz zainstalowany) dowolny plik z karty SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie problem miałem w tym że jak klikałem inne, to kazał mi wybierać poprzez playera, którego mam tak ustawionego że nie widzi plików krótszych niż minuta. Zatem przestawianie ustawień odtwarzacza za każdym razem jest bez sensu.

PS: sdcard0/Ringtones nie działa. Zrobiłem też katalog ringtones w katalogu MIUI i też nic. Podejrzewam że trochę pogrzebę i coś wymyślę, ale jakbt komuś coś przychodziło do głowy to pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...