Skocz do zawartości

XIAOMI Mi4i -60$ Banggood


jesse_pinkman

Rekomendowane odpowiedzi

Hola!

Właśnie natknąłem się na kupon zniżkowy na 60 baksów na telefon XIAOMI Mi4i który dodatkowo wysyłany jest z magazynu w EU.

http://eu.banggood.com/Wholesale-Warehouse-EU-Warehouse-XIAOMI-Mi4i-5-inch-2GB-RAM-16GB-Snapdragon-615-1_7GHz-Octa-core-4G-Smartphone-wp-Eu-1017434.html#

kod: 2a858f

Jako, że śledzę forum i wątki związane z Xiaomi od niedawna chciałem was poprosić o małą podpowiedź. Czy brać ten telefon czy jednak może dołożyć trochę i kupić flagowca Mi4 ? Nie będę ukrywał, że najbardziej zależy mi na cenie, tak więc na korzyść tego przemawia dodatkowo fakt że jest wysyłany z EU (brak dodatkowego podatku i jeśli dobrze kombinuję możliwość wzięcia go na fakturę i odliczenia sobie 19% podatku). 

 

Peace!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to nawet taniej przy obecnym kursie orjo na poziomie 4,44, ale dużo znaków zapytania pojawia się przy tym sklepie. Po pierwsze status "On the way" (czytaj może jest, a może nie ma). Po drugie jedni piszą, że bez problemu szybka wysyłka, a następna osoba już pisze, że czeka 1,5 miesiąca, ktoś tam ma problemy z gwarancją itp. itd. Na ich stornie facebook'owej to im w komentarzach w ogóle jakieś combo robią. Z nimi to by trzeba taki 'leap of faith' trochę zrobić :-P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak zrobiłem już 3 zakupy. Ostatnio w czerwcu i jestem zadowolony fakt czekałem 2 tygodnie . Ale w końcu poprawił się kontakt. Dostali w pupę po wypadkach i wzięli się do roboty. Parę osób też tam zamawiał jak ja i nie było problemów oprócz czekania:)

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem, że na XFS zmienił się status na mi4 z "On the way" na "In stock" więc napisałem do nich z pytaniem czy wysyłka od ręki, jak z fakturką czy może będzie jakieś promo itd.

Oto odpowiedź:

Dear customer,

we change our stock to China from 1.7 and than delivery will by shorter and prices will be smaller.
Mi4 will be in stock after 1st July.

Have a nice day,

Także, jeśli dobrze rozumiem koniec z Czeskim magazynem :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...