Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koleżanki i koledzy,

Mam poważny problem. Wczoraj zainstalowałem MIUI 8, ale po kilku godzinach użytkowania stwierdziłem, że to jednak nie to i że zrobię downgrade. Na telefonie miałem wersję z 20 maja, więc zainstalowałem ją przez TWRP, wszystko poszło szybko i sprawnie, ale po reboocie pojawiło się tylko na chwilę logo MIUI, po czym telefon na krótko wibruje i wyłącza się. Kombinacje vol+ i power i vol- i power też nie działają. Co ja najlepszego narobiłem?!

Opublikowano

No właśnie robiłem wipe, ale tylko cache/dalvik, domyślam się, że lepsze byłoby wyczyszczenie wszystkiego... Właśnie wgrałem MiFlashem chiński rom i biorę  się za aktualizację do Xiaomi.eu (ale już nie MIUI 8 ;)). Dzięki!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...