Skocz do zawartości
  • 0

Zakup Xianomi


akej

Pytanie

Witam

Od jakiegoś czasu poszukuję niedrogiego ale w miarę dobrego telefonu. Miałem początkowo chęć zakupić Lenovo K3 Note, byłem prawie

zdecydowany,ale dodarłem tu i postanowiłem zainteresować się marką xianomi. Powiem że zainteresowała mnie ta marka i telefon w wersji

xianomi redmi note 2. W lenovo K3 Note przeraziło mnie brak polskiego języka, należy wgrywać jakieś roomy itp, natomiast w xianomi jak widzę

jest nakładka MiuiPolska, co mnie skłania do zakupu tego telefonu.

Polecacie ten telefon ?

Zastanawiam się pomiędzy modelami : redmi note 2 , a redmi 3. Ceny są bardzo podobne w granicach 640 zł. Dla mnie różnice między nimi to

wielkość 5,5/5,0 cali i rozdzielczość, pozostałe parametry są bardzo podobne. Zastanawiam się czy 5,5 cala to nie za wielki telefon, nigdy takiego

nie miałem, wygodny w użytkowaniu ? Wydaje się że 5 cali to taki optymalny rozmiar. No i tu mam problem , który wybrać ?

Jak doradzacie, na który się lepiej zdecydować.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Xiaomi*

1 minutę temu, rubson napisał:

Witaj! Niestety nowe modele xiaomi również nie mają języka polskiego :( trzeba go podobnie jak w lenovo wgrać samemu, co wymaga chwili czasu i przede wszystkim cierpliwości

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

bzdura, przecież masz język polski na romach Global...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Xiaomi*

bzdura, przecież masz język polski na romach Global...

Ale nie każdy sklep je wgrywa. A po wyjęciu z pudła zazwyczaj są chińskie stable, o co koledze chodziło, że nic nie musi wgrywać.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
27 minut temu, rubson napisał:

Ale nie każdy sklep je wgrywa. A po wyjęciu z pudła zazwyczaj są chińskie stable, o co koledze chodziło, że nic nie musi wgrywać.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

To wpina telefon pod PC, odpala MiPC lub MiFlash i... instaluje Global?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam, dzięki za podpowiedź.

Pytam ponieważ jedni piszą że w redmi 3 brak jest polskiego, a inni że jest, a chyba na niego się zdecyduję, ponieważ

wielkość 5,0 cali jest odpowiednia, natomiast w redmi note 2 5,5 cala to za dużo.

Znalazłem na allegro sprzedawcę gdzie gwarancja wynosi 24 m-ce i ma chyba wydany polski język bez chińskiego

badziewia, czy tylko ma w ustawieniach ustawiony polski ??? z badziewiem chińskim ???

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-3-2-16gb-lte-pl-menu-wysylka-z-pl-i6137969297.html

Jakt to jest ???

Nie chcę mieć zasyfionego ROMu chińskiego, tylko potrzebuję mieć Polskie Miui, bez badziewia.

Czy ten z aukcji takowe już posiada ??? Jeśli nie to czy można takowe zainstalować ?

Bo jak wchodzę na stronię miuipolska w wybieram  redmi 3 to mam plik : Miui 6.5.26 BL odblowany.

To o to chodzi ? Co oznacza odblokowany ?

Poza tym na stronie http://xiaomi.com.pl przy telefonie

- redmi 3 jest napisane " W każdym modelu instalujemy oprogramowanie Xiaomi.eu z polskim menu"

natomiast przy

- redmi note 2 jest napisane " W każdym modelu instalujemy oprogramowanie MIUI Global z językiem polskim"

Jest jakaś różnica między tymi programami ?

Pozdrawiam

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez akej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dnia 3.06.2016 o 09:32, akej napisał:

Witam, dzięki za podpowiedź.

Pytam ponieważ jedni piszą że w redmi 3 brak jest polskiego, a inni że jest, a chyba na niego się zdecyduję, ponieważ

wielkość 5,0 cali jest odpowiednia, natomiast w redmi note 2 5,5 cala to za dużo.

Znalazłem na allegro sprzedawcę gdzie gwarancja wynosi 24 m-ce i ma chyba wydany polski język bez chińskiego

badziewia, czy tylko ma w ustawieniach ustawiony polski ??? z badziewiem chińskim ???

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-3-2-16gb-lte-pl-menu-wysylka-z-pl-i6137969297.html

Jakt to jest ???

Nie chcę mieć zasyfionego ROMu chińskiego, tylko potrzebuję mieć Polskie Miui, bez badziewia.

 

Nie wiem czy bym tak ufny był co do polskich sprzedawców i ich gwarancji. Nie wiem też jak wypada Królik24 w opiniach forumowiczów, ale wiem że xiaomi.com.pl jest odradzany, zresztą mógłbyś sam trochę przysiedzieć na forum i poszukać (p)odpowiedzi :)

Chyba lepiej a nawet odrobinę taniej wyszło by Ci zakupić telefon u Chińczyka w pewnym sklepie i z pewną gwarancją :)

A co do romów to raczej więcej niż pewne że wgrywają syfiaste :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...