Skocz do zawartości

Nie mogę odblokować bootloadera


kamils152

Rekomendowane odpowiedzi

Mam MIUI-M 7.2|Stable 7.2.3.0(LHNCNDA) i chcę odblokować bootloader, żeby zainstalować MIUI Polska. Robiłem wszystko zgodnie z wszystkimi poradnikami, ale gdy już jestem w tym MIFlashUnlock to po zalogowaniu się i kliknięciu Update, procenty zatrzymują się na 50. Do tego, gdy chcę zaktualizować miui do 7.2.5, to po pobraniu update'a i zresetowaniu się telefonu pokazuje się "couldn't download update" (czy coś takiego), a gdy chcę zainstalować jakąkolwiek wersję MIUI (np dev), to po wejściu w Choose update package i wybraniu update'a jaki chce zainstalować i ponownym resecie pozostaje ta sama wersja MIUI. Co zrobić żeby odblokować ten bootloader?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, redkontakt napisał:

Jeśli umiesz czytać to na pewno się dowiesz, jeśli nie umiesz to zmień telefon i forum.

Żaden z poradników na tym forum mi nie pomógł, więc może mógłbyś mi podesłać jakiś, który na pewno zadziała?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden z poradników na tym forum mi nie pomógł, więc może mógłbyś mi podesłać jakiś, który na pewno zadziała?

 

Jeśli poradnik o odblokowaniu bootloadera Ci nie pomógł to już nic nie pomoże. Tam wszystko jest napisane a operacja banalnie trywialna. Może poza drobiazgiem że przed odblokowaniem za pomocą unlock toola trzeba się zalogować na telefonie na konto na którym jest zgoda.

Wysłane z MI5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, zielonyBB napisał:

Jeśli poradnik o odblokowaniu bootloadera Ci nie pomógł to już nic nie pomoże. Tam wszystko jest napisane a operacja banalnie trywialna. Może poza drobiazgiem że przed odblokowaniem za pomocą unlock toola trzeba się zalogować na telefonie na konto na którym jest zgoda.

Wysłane z MI5

Zrobiłem to i dalej jest to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, zielonyBB napisał:

A co konkretnie robisz, jaki jest błąd ?

Wysłane z MI5

Kiedy się już zaloguje w MiFlashUnlock i wejdę w tryb Fastboot w telefonie i go podłączę do komputera i kliknę Update, procenty lecą i zatrzymują się na 50 i wyskakuje błąd Couldn't verify device.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wysłałbyś mi jakiś porządny poradnik jak to zrobić?

Nie mam takiego poradnika. Zresztą wszystko można znaleźć. Jak wrzucić ROM dev na stable ? Może wystarczy przez updater ? Inna wersja unlock toola ? Trzeba poszukać, o czym tu pisać.

Wysłane z MI5

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zielonyBB napisał:

Nie mam takiego poradnika. Zresztą wszystko można znaleźć. Jak wrzucić ROM dev na stable ? Może wystarczy przez updater ? Inna wersja unlock toola ? Trzeba poszukać, o czym tu pisać.

Wysłane z MI5

Jak wrzucam przez Updater to po resecie telefonu nic sie nie dzieje i zostaje ciągle ta sama wersja, która była wcześniej, a wersję unlock toola mam najnowszą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co odblokowujesz bootloadera jak nie masz pojęcia i chęci nawet przejrzenia forum a jest to dziesiątki razy omawiane.

Następne pytanie zaraz będzie, co to twrp i jak to wgrać.

Przejrzy ten temat może ci w zupełności wystarczy.

https://miuipolska.pl/forum/topic/9653-rom-miuipolskaxiaomieu-6526-flashtool-dla-zablokowanego-bootloadera/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, zielonyBB napisał:

No tak, przez updater się nie uda bo masz zablokowany BL. Tu coś jest, może pomoże http://en.miui.com/thread-193681-1-1.html

Wysłane z MI5

Udało mi się wgrać miui 7 6.3.24 | Beta, podobno to china dev, zaraz spróbuję odblokować bootloader na tej wersji.

Dobra, udało się. Później spróbuję wgrać MIUI Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...