Skocz do zawartości

MiHome Launcher


ufo

Rekomendowane odpowiedzi

Czy domyślny mauncher MiuiHome i MiHome to ta sama aplikacja i czy w nowych wersjach softu zawsze jest najnowszy launcher?

Ostatnio wyszedł MiHome Launcher 2.13.0 http://en.miui.com/thread-2345-1-1.html, zainstalowałem apkę ze sklepu i domyślnie pogoda jest po chińsku i na ekranie wyboru launchera są dwa do wyboru. Pytanie czy da się zrobić tłumaczenie do tego i wrzucić w nowy rom, Acid? bo nie ukrywam, że ten widget pogodowy mi się bardzo podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz, chwila chwila... myślę, że zanim cokolwiek wgrasz musisz poczytać co to jest. To nie jest MIHome z MIUI. To jest aplikacja przygotowana dla urządzeń, które nie mają MIUI. Aczkolwiek na MIUI też to zainstalujesz i będzie pewnie widoczne jako drugi Launcher w Ustawienia > Wyświetlacz > Domyślny Launcher. Zresztą i tak tego nie zainstalujesz na MI2 chyba, że masz CWM recovery.

Oczywiście ta apka zawiera nowości i modyfikacje z wersji MIUI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nikt nie wie poza Xiaomi. Ale to, ze jest w MiHome dodany taki feature nie oznacza, że będzie w tym z MIUI. Technicznie to te aplikację są zupełnie inne, korzystają z innych frameworków. Aczkolwiek... to wygląda mi na żywą tapetę więc być może dołożą to do MiWallpaper. Bo taka aplikacja jest w romie i odpowiada za żywe tapety które można pobrać z marketu MIUI. Może tą z pogodą też dodadzą na tej samej zasadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...