Jump to content

MiNote Pro vs LG V10

vicu88
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie,

Zastanawiam się nad w/w telefonami. Mam w związku z tym kilka pytań:

1. Aparat. Jak aparat z MiNote Pro ma się do tego z LG V10? To, że w LG jest rewelacyjny to wiem, ale czy ten ze smartfonu Xiaomi jest dużo gorszy? 

2. Dźwięk. Czy MiNote Pro posiada jakieś dodatkowe wsparcie dźwiękowe w postaci HiFi Codec albo innych? LG V10 ponoć gra rewelacyjnie, a jak się ma to w przypadku MiNote Pro przy najnowszej wersji systemu? Czytałem, że w MiNote (bez pro) przy aktualizacji androida na wersję 6 usunięto właśnie te bardzo dobre kodeki odpowiadające za dźwięk.

3. Jak wygląda wydajność w MiNote Pro? Wiem, że Snap 810 dostawał zadyszki w związku z przegrzewaniem się.

Gdyby nie piękne MIUI to na pewno bym się nie zastanawiał nad wyborem, a tak mam dylemat, bo nakładka graficzna Xiaomi jest fantastyczna.

@vicu88

Ad 1. Nie wiem jakie zdjęcia robi V10, ale Mi Note Pro robi bardzo dobre

Ad.2 No tutaj to akurat nie ma innej opcji - Mi Note Pro to chyba najlepiej grający telefon na rynku. Posiada przetwornik ESS ES9018K2M i dwa wzmacniacze Texas Instrument OPA 1612

Ad 3. W Antutu LG wypada słabiej, osobiście zadyszki Mi Note Pro nie odczuwam, zbytniego grzania też nie, ale ja nie gram na telefonie.

Mógłbyś podesłać tutaj parę najlepszych zdjęć zrobionych swoim MiNote Pro w różnych warunkach?

Ja również rzadko gram na telefonie, jeżeli już to w mało wymagające graficznie gry. Chodzi mi głównie o to czy telefon nie zamula się przy wielu otwartych aplikacjach?

Z ciekawości zapytam, gdzie kupowałeś swojego MiNote Pro?

29 minut temu, vicu88 napisał:

Chodzi mi głównie o to czy telefon nie zamula się przy wielu otwartych aplikacjach?

Nie ma żadnych szans.

Mógłbyś podesłać tutaj parę najlepszych zdjęć zrobionych swoim MiNote Pro w różnych warunkach?

Fotograf ze mnie żaden, ale tutaj masz porównanie:

http://onetech.pl/galaxy-note-5-vs-iphone-6-plus-vs-note-4-vs-xiaomi-mi-note-pro-porownanie-zdjec/

Z ciekawości zapytam, gdzie kupowałeś swojego MiNote Pro?

Na aliexpress, sprzedawca Top-One.

Edited by TKN

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...