Jump to content

PayPal Podwójne przewalutowanie


gruby33
 Share

Recommended Posts

Witajcie.

Robiłem przed chwilą zakupu u skośnych przyjaciół. Dawno nie korzystałem z PayPal ale wydawało mi się, że wszystko jest tak jak być powinno.

Otóż zakupy robiłem na Banggood i wybrałem tam cenę w USD oraz płatność PayPal. W PayPal mam ustawioną walutę w portfelu jako USD oraz podpiętą kartę kredytową do konta PayPal także w USD. Mimo tego PayPal zamiast pobrać z mojego konta odpowiednią ilość USD pobrał sobie w PLN przez co nastąpiło przewalutowanie z mojego konta w USD na PLN i potem znów na USD aby płatność poszła. W wyniku czego pobrało mi parę dolarów z konta więcej niż powinno.

Macie jakieś rady jak to ominąć bo z tego co pamiętam wcześniej pobierało normalnie w USD od razu.

 

edit:

Dokopałem się dzięki staremu wpisowi na jakimś forum....
Trzeba było włączyć stary widok PayPala żeby to zmienić... Kiedyś to miałem prawdopodobnie włączone ale chyba coś się zmieniło... Teraz schodzą normalnie dolary z mojego konta bez żadnego przewalutowania.

A dokładniej mając już podpiętą kartę do konta walutowego wejść w:

Profil -> Więcej Opcji -> Moje Pieniądze -> Moje wstępnie zatwierdzone płatności Zarządzaj płatnościami automatycznymi i subskrypcjami. Zauktualizuj -> Ustaw dostępne źródła finansowania płatności -> Karta kredytowa MasterCard xxx Opcje przeliczania -> Proszę obciążyć mój rachunek w walucie wykazanej na fakturze wystawionej przez sprzedającego.

Edited by gruby33
Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...