Skocz do zawartości

Brak twrp po flashowaniu


Riki96

Rekomendowane odpowiedzi

Mam redmi note 3, https://miuipolska.pl/instalacja-miui-mi-note-promi4i/ próbowałem zrobić, ale zainstalowało mi tylko superuser, a z kolei miphone meneger wyłącza się zaraz po włączeniu go na windowsie. Natomiast gdy wyłączę telefon i próbuje włączyć recovery pokazuje mi się tylko maskotka miui grzebiąca przy robocie nic wiecej. A chce zainstalować chociaż globala. Nie działa również instalacja przez "aktualizacje" aplikacje, ani instalacja aktualizacji pobranej przez telefon chyba chinola, pisze po rebocie " instalacja się nie powiodła". Jakieś sugestie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę nadal niektórzy mają problem wgraniem twrp ,jak nie można sobie stworzyć dodatkowa partycje w ext4 partycje SWAP i jechać to z linuxa ,uwierzcie bo przerzucilem 100 dystrybucji ( od ruskiego symple przez calculate linux po archa przez bridge i manjaro i nigdy nie mam problemu wgrywanie twrp i dodatkowo mam sdk i monitoruje wsio,dajcie spokój z winShiet bo to żadna platforma ani do serwerów ani do brata nieudolnego jakim jest android

wyciosane z RN3P

Właśnie sobie ciacham piwo w lowiczu i wam powiem nienawidzę windy to dla mnie dodatkowy system od lat 8 export PATH=/data/local/bin:$PATH

xport PATH=/data/local/bin:$PATH

u0_a90@kenzo:/ $ uname -a

Linux localhost 3.10.73-perf-g42eeb0b #1 SMP PREEMPT Thu May 5 00:33:41 CST 2016 aarch64 GNU/Linux

u0_a90@kenzo:/ $

wyciosane z RN3P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo jeśli wgramy w pierwszej kolejności ROM developerski to on po każdym uruchomieniu będzie przywracał domyślne recovery. Dlatego po instalacji TWRP przez fastboota należy od razu uruchomić telefon w trybie recovery Vol+ i Power. 

Wtedy wejdzie w TWRP i możemy już instalować co chcemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...