Skocz do zawartości

Problem z aktualizacją systemu oraz czytnikiem linii papilarnych w RN3pro


nonadrol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie drodzy forumowicze, 

Jest to mój pierwszy post, na forum ale postaram się napisać go zgodnie z zasadami.

Mam pewien problem z moim nowym zakupem mianowicie Xiaomi Redmi note 3 pro 3/32.

Telefon dotarł do mnie dwa dni temu, po wielkich trudach związanych z pracownikami sklepu allegro którego z pewnością opiszę w odpowiednim dziale tego forum.

Problem polega na tym iż w czasie gdy personalizowałem telefon, usiłowałem wejść w ustawienia czytnika linii papilarnych na którym dość mocno mi zależy, okazało sie ze nie mam takiej możliwości w momencie gdy klikam w Blokady i hasła>Hasło i odcisk palca, telefon przeskakuje do następnego okna które jest zupełnie puste po czym wraca do ustawień ogólnych. Stwierdziłem ze nie będę denerwował się tak od razu po czym przywróciłem telefon do ustawień fabrycznych natomiast i to nie pomogło.

Pomyślałem że może być to problem z softem więc z uwagi na to iż wyczytałem w internecie ze aktualizacje są co tydzień to z pewnością problem zostanie zażegnany wraz z aktualizacją, natomiast tutaj kolejna liść na twarz, nie ma takiej możliwości w momencie gdy chcę pobrać aktualizację wyskakuje błąd pobierania.

Pobrałem wobec tego MIUI w zipie ze strony wrzuciłem na telefon przechodzę do aktualizacji wybieram zip, i.... "nie można zweryfikować pliku aktualizacji".

Lekko poirytowany stwierdziłem że zrobię to poprzez komputer, no ale na odblokowanie bootloadera jak na razie czekam także mam "chwilę" aby opisać problem na forum, być może przyda się komuś w przyszłości.

Pytania:

1. czy ktoś ma pomysł w czym może być problem ? 

2. czy ma ktoś może aplikację przy pomocy której mogę sprawdzić obecność czytnika linii papilarnych na pokładzie oraz jego sprawność, lub poprostu alternatywną aplikację?

3. czy w momencie aktualizacji poprzez komputer tracę gwarancję ? 

 

Dane telefonu:

Model: XRN3PRO 3/32

Wersja android: 5.1.1 LMY47V

Wersja MIUI: Global 7.1 ( stabilna ) 7.17.9.0 (LHOCNCL).

 

Z góry dziękuję za pomoc, Pozdrawiam.

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...