Jump to content

problem z aktualizacją MIUI


uzi89
 Share

Recommended Posts

Mam taki problem że gdy aktualizowala moja siostra Mi4 do najnowszej wersji, wyskoczył taki problem...jak napisane zaaktualizowała do 5.12.17, ale przy aktualizacji do 6.0 wyskoczyło update.ZIP failed. Brat coś pokombinowal, chyba zrobił full wipe i na obecną chwilę telefon jest z powrotem 5.12.4 ale niestety wyskakuje cały czas bład proces android.phone i nie da się już nic zaktualizować do innej wersji bo przy próbie wyskakuje takie cos że plik jest źle ściągnięty. Co mam zrobić żeby telefon chodził na 100%? Czy jak się nie da zaaktualizować przez aplikacje to normalnie zaaktualizowac przez recoveru? Czy trzeba coś jeszcze zrobić wcześniej?

received_1364392910253089.jpeg

received_516665708518822.jpeg

Link to comment
Share on other sites

zainstalował 15.12.4 na 15.12.17? Się ciesz, że nie masz cegły... Spróbuj pobrać 15.12.17 na PC i przerzucić na telefon, następnie zmienić jego nazwę na "update.zip" i zainstalować przez recovery. Jeżeli to nie ruszy, to zostaje MiFlash.

Link to comment
Share on other sites

Tak to jest, jak się ktoś zabiera za rzeczy, których nie zna, a nawet nie spojrzy na ostrzeżenia i informacje odnośnie cofania/aktu... Próbuj instalować przez Recovery, a nie przez aplikację.

Link to comment
Share on other sites

Ok, udało mi się zaaktualizować przez recovery do wersji przejściowej. Dziękuję za pomoc. W jaki sposób zaaktualizować do najnowszej wersji? Próbować jeszcze raz normalnie przez "aktualizację" czy działać dalej w recovery? A co zrobić jak znowu mi wyskoczy ten nieszczęsny update.zip failed?

Link to comment
Share on other sites

Do wersji przejsciowej tzn. 5.12.17.Ale jak wyskoczy znowu ten sam update.zip failed to jak to rozwiązać?  Czytałem gdzieś że plik wystarczy przenieść na kartę sd, ale niestety w mi4 takowego slotu nie ma.

Link to comment
Share on other sites

MiFlashem, ale to już nie powinno wyskoczyć jeżeli prawidłowo zainstalowany został 5.12.17. No i oczywiście wgraniem TWRP, to rozwiązuje 90% problemów z aktualizacją...

Link to comment
Share on other sites

witam

dzic przyszedł do mnie mi 4 zamówiony w Goldway z wersją oprogramowani android 4.4 kitkat, miu 6.6.5 wersja stabilna.

Warto to aktualizowac do android 6.0 i miu7?

jeśli tak jak to zrobić?

Mam aplikację aktualizacje ale wyskakuje mi komunikat że system zaktualizowany. nie znam się na tym i  chciałym zrobic to jak najprościej.

Debugowanei usb właczyłem.

Ale chciałbym zrobic aktualiazcje nie przez komputer tylko telefon można tak. czytałem ten poradnik

i stanąłem na tym punkcie

Instalujemy MIUIPolska cancro 5.12.17 przez Aktualizacje:

mogę ściągnąć ten plik przez telefon i wypakowac czy to nie o to chodzi?

dzięki za pomoc

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...