Szymon

Problem z Root

Recommended Posts

Witam, Dopiero dzisiaj zauważyłem, że po aktualizacji nie mam dostępu do root. Co może być tego przyczyną? 

Screenshot_2016-04-25-17-48-05_com.android.settings.png

Screenshot_2016-04-25-17-48-29_com.android.updater.png

No właśnie nie mam i nigdy nie miałem moim zdaniem. Tzn wydaje mi się, że nie miałem zainstalowanej. 

Edited by Szymon

Przez aktualizacje. Ale od ostatniej aktualizacji z 7 kwietnia nic nienrobilem i dzisiaj pobrałem najnowszą i gdy chciałem zainstalować nie uruchamiało się recovery a więc pobrałem i chciałem zainstalować przez Flashify,  ale pojawił mi się komunikat, że nie mam roota. 

Przez aktualizacje znika TWRP . Tu masz rozwiązanie tylko przejrzy do końca i masz trochę roboty.

Spoiler

Edited by situ

21 minut temu, situ napisał:

Przez aktualizacje znika TWRP . Tu masz rozwiązanie tylko przejrzy do końca i masz trochę roboty.

Ukryj treść

Czy to wystarczy? Nie kleja mi linku

Edited by Szymon

Musisz ponownie zainstalować recovery, jeżeli umiesz to przez adb lub przez sp flash toola instalując rom od JDStara .

Znalazłem w linku który podałeś tutorial instalacji przez adb i myślę że z niego skorzystam. Tylko zastanawiam się czy będę musiał robić full wipe czy też nie. 

miałem na mysli tej post ... no tak mając juz recovery można zainstalować bez problemu root no i zrobić aktualizacje MIUI.

@situ aby nie zaśmiecać forum mogę pozwolić sobie na wiadomość PW ?

Guest
This topic is now closed to further replies.