Jump to content

Areq

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Areq

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi Note 2
 1. Przy jednej z instalacji, zdarzyło się, że telefon logował się do sieci, ale tylko do pierwszego restartu - potem już mu przeszło. Co do upadków to zaliczył, nie jakoś wiele, ale zaliczył.
 2. Oba są. Mi już się kompletnie skończyły pomysły co mogło się stać. Czy oba numery IMEI mogą być takie same?
 3. Udało mi się sprawić, że miFlash widzi aparat i załadować na niego na nowo ROM. Niestety, w dalszym ciągu aparat nie loguje się do sieci. Wiecie może czy są jakieś logi na aparacie, które pozwoliłyby na ustalenie przyczyny takiego stanu?
 4. A możesz podpowiedzieć które działają na win10x64 lub win7x64? Chyba już wszystkie próbowałem i dalej nic,
 5. Mi flash nie wykrywa aparatu, dopiero fastboot z paczki dał radę się do niego dobrać.
 6. Mam dość dziwną sytuację z moim RN2. Po tym gdy całkiem niedawno całkowicie się rozładował ma straszne problemy z zalogowaniem się do sieci operatora komórkowego i maksymalne co udaje się uzyskać to połączenia alarmowe, a i to nie zawsze. Karty(Virgin i Orange) sprawdzone w innych aparatach działają bez zarzutu. Próbowałem już wszelkich możliwości z softem i skończyły mi się pomysły. Jedyne co częściowo zadziałało, to pełne wyczyszczenie telefonu, wgranie recovery przy pomocy MIUIPolska_fastboot_toolkit i wgranie czystego romu global. Pomagało to jedynie do pierwszego resta
 7. Nikt nie odpowiada, to ja napiszę czym udało się ożywić RN2. Miui PC Suite ani MiFlash nie widziały aparatu, pomimo przeróżnych wersji adb i fastboot. Ostatecznie pomogło 15 Second ADB Installer, po instalacji której telefon został wreszcie rozpoznany przez system, a następnie paczka MIUIPolska_fastboot_toolkit do instalacji recovery. Miui PC Suite dalej nie był w stanie wgrać softu, ale na szczęście recovery obsługuje zewnętrzną kartę pamięci, więc tam wgrałem ostatni rom Global Stable, a następnie najnowszy rom miuipolska. Powodzenia przy odceglaniu waszych telefonów.
 8. Możesz napisać jak to zrobiłeś? Mam podobny problem i przydałby się jakiś tutorial.
 9. Areq

  Jak ożywić RN2

  Wczoraj w aparacie padła mi bateria i od tego czasu nie był w stanie się zalogować do żadnej sieci komórkowej. Próby restartów nic nie dawały. Sieci były wykrywane, ale aparat nie mógł się zalogować. Wgrałem najnowszy obraz miuipolska, ale dalej to samo. Chciałem go przywrócić do ustawień fabrycznych z poziomu recovery, ale chyba coś źle kliknąłem i teraz telefon się nie włącza, a jedynie czasami da się go włączyć w tryb fastboot. Niestety nie wykrywa mi go system na komputerze (win10x64). Mi PC suite też go nie widzi. Mi Flash podobnie. Czy możecie podpowiedzieć jak g
 10. Poszukuję aplikacji Dialera/Kontaktów, która pozwala na ustawienie domyślnej karty sim dla wykonywania połączeń dla każdego z kontaktów osobno. Domyślnie telefon obsługuje jedynie domyślną kartę dla wszystkich połączeń. Znacie coś takiego?
×
×
 • Create New...