Jump to content

szymik

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About szymik

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  iPhone
 1. skubi07, a możesz polecić jakąś tańszą opcję innej opaski, która ma dobrze działające "Inteligentne budzenie"?
 2. Wg Twojego przykładu to właśnie tak sobie wyobrażam inteligentne budzenie, że wykrywa mi fazę płytką między 6:30 a 7:00, więc jednego dnia budzi mnie o 6:32 a innego o 6:56. A jeśli faza płytka nie wystąpi w tym przedziale, to działa ustawiony przeze mnie alarm o 7:00. Tak moim zdaniem powinno działać "Inteligentne budzenie", a właśnie opinie są różne i ludzie mylą (tak jak Ty) "inteligentne budzenie" ze "stopniowym wybudzaniem". Dlatego chciałbym się dowiedzieć jak to rzeczywiście w praktyce jest... ?
 3. To bez sensu to "INTELIGENTNE BUDZENIE" w takim wydaniu...bo co jeśli to pierwsze wibrowanie 30 min przed alarmem wypada właśnie w głębokiej fazie snu? i od razu mnie wybudzi... Przecież powinno analizować mój sen i budzenie zadziałać dokładnie w fazie płytkiej snu.
 4. Witam, może mi ktoś wytłumaczyć jak działa INTELIGENTNE BUDZENIE w opasce, bo w opisach występuje dwojaka interpretacja: 1. opaska każdego dnia zawsze wibruje 0,5 godziny przed ustawionym alarmem i potem kolejne coraz mocniejsze wibracje aż do ustawionej godziny alarmu (tzw. stopniowe wybudzanie) 2. opaska wibruje każdego dnia o różnej godzinie w zależności od wykrycia fazy płytkiej snu w przedziale czasowym 0,5 godziny przed alarmem
×
×
 • Create New...