msos1

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About msos1

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie wiem ledwo dostalem tele po jakiejś godzinie przestał działać a apki instalowalem te które na poprzednim tele mialem. Nie wiem czy walczyć z tym telefonem czy odesłać go do sprzedawcy.
 2. ta aplikacja to super user. Telefon kupiłem tu http://xiaomi.com.pl/produkt/telefon-xiaomi-redmi-note-2-16gb-lte/ niestety próbowałem vol down i power przez 5 min trzymałem i nie włączyło się nic poza tym co opisywałem na górze. Próbowałem kilka razy i nic. Śmieszne jest to ze u mojego brata to działa bo dostał ten sam telefon. nie wiem co mam robić.
 3. Witam pod choinkę dostalem xiaomi note 2 na początku działał dobrze bez problemów instalowalem aplikacja ale jedną z nich wymagała ponownego włączenia telefonu. Kliknalem ok i telefon zaczął się wylaczac. Wyłączył się i od tego czasu już się nie włączył. Wyjmowalem bateria karty i nic nie pomaga, pojawia się znaczek MI a potem znika a ekran jest tylko podświetlony ale nic nie wyświetla(po prostu czarny). Widziałem na jakiś forach że volume up i power razem wciśnięte przy włączaniu to wejdzie w recovery czy fast bota nie wiem jak się nazywa to dokładnie ale w każdym bądź razie nic takiego się nie włącza nie wiem czy ten fast boot powinien się uruchomić na praktycznie fabrycznie nowym note-cie 2 ale nic się nie wlącza. Czy ktoś miał już taki problem i czy da się go samemu rozwiązać bo nie chce odsyłacz telefonu do sklepu.