mysterious

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About mysterious

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi4c 32GB
 1. Tak, to nie będzie smartband a smartwatch m.in z GPS i nie będzie sprzedawany pod marką xiaomi. Cena ok. USD 80 więcej tutaj
 2. Witam serdecznie, mam pytanie odnośnie standardowej aplikacji SMS w MIUI. Zaznaczając opcję "potwierdzenie dostarczenia" pokazuje mi się ptaszek/haczyk jeśli wysłana przeze mnie wiadomość zostanie odebrana. I to jest według mnie bardzo użyteczne. Natomiast lekko irytujące jest, że oprócz tego za każdym razem wyskakuje dymek/powiadomienie wiadomość została odczytana przez: oraz odtwarzany dźwięk. Czy jest opcja żeby to wyłączyć zostawiając jednocześnie sam "haczyk" przy dostarczonych wiadomościach?
 3. Super, bardzo dziękuję za szybką pomoc! Wydawało mi się że przeklikałem wcześniej wszystkie opcje, ale najwidoczniej tę pominąłem.
 4. Witam! Od kilku dni jestem zadowolonym użytkownikiem modelu Mi4c w wersji 32gb. Jest to mój pierwszy telefon z MiUI i jak do tej pory jest tylko jedna rzecz, która trochę mi przeszkadza i nie potrafię jej zmienić. Kiedy użyję jakiegoś przełącznika rozwijając górne menu (np. wyłączam wifi) zwija się ono automatycznie. Co jest trochę upierdliwe jeśli chcę od razu włączyć jakiś inny. Czy jest gdzieś opcja żeby to zmienić i można było użyć kliku przełączników bez potrzeby rozwijania menu za każdym razem?