Witajcie, jestem tutaj nowy więc proszę wybaczyć błędy. Od piątku jestem szczęśliwym posiadaczem Xiaomi Redmi 2 Prime zakupionego na jednej ze stron które są tutaj polecane. Do rzeczy, mój soft, to Miui 7 - 5.10.16 xiaomi.eu. Podczas połączenia 4G (tak jest ustawione domyślnie) pokazuje zasięg prawie cały czas full, a internetu nie ma. Włączam jakąkolwiek stronę, maila etc. nic nie rusza, wyskakuje tylko okienko o ponowieniu próby. Włącza się sklep play ale żeby coś pobrać i zainstalować, to mogę zapomnieć. Na początku pokazywalo możliwość pobierania tylko po WiFi ale z tym się uporalem i jest ok. Co mam zrobić? Macie jakiś pomysł? Jeżeli mam zainstalować nowy system, to który jest dla mnie odpowiedni w sensie do tego modelu telefonu? Oraz z tego co czytałem należy zrobić Wipe przed i po zainstalowaniu nowego systemu. Przypuszczam, że nie mam jeszcze custom recovery, więc robi się to z w oryginalnym recovery? Bardzo dziękuję za odpowiedź, zrobię wszystko co potrzeba żebym mógł już przesiąść się całkowicie do xiaomi. Pozdrawiam