Jump to content

jacek_sparrow

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by jacek_sparrow

 1. Sprzedawca kasini70 odmówił usługi gwarancyjnej ze względu na znacznik wilgoci, czyli ze względu na zawilgocenie komórki. Mam duże wątpliwości co do tej decyzji gdyż komórka nigdy nie miała kontaktu z wodą oraz nie była używana w saunarium. Pomóżcie proszę namierzyć ten znacznik wilgoci w telefonie Redmi Note 3 i napiszcie proszę, jak zweryfikować taką informację jak już komórka do mnie wróci. Ponadto, czy wskaźnik może zmienić kolor tylko i wyłącznie poprzez odrobinę wilgoci czy konieczne jest całkowite zalanie komórki? Dziękuję za pomoc.
 2. Jak pisałem, przymierzam się do takiego manewru, Mi3W 64gb 9 msc dopiero będę wystawiał na OLXa i inne. Jak wszystko dojdzie do skutku to, o ile nadal będzie zainteresowanie tematem, na pewno opiszę co wniknęło.
 3. sorry, niedawno aktualizowałem, nie zauważyłem, że wyszła nowsza wersja MIUI 7, a tym bardziej, że aplikacja Aktulizacje, jej nie wykrywała. ;/ Kopia zapasowa, którą przed chwilą zrobiłem usunęła wszystkie widżety. Przywrócenie kopii zapasowej nie naprawiło sytuacji. Coś tu nie gra. Dzięki wielkie za pomoc!
 4. poprawa informacji z pierwszego posta, mam obecnie MIUI 7 / 5.10.8 (rozwojowa) na wersji androida 4.4.4 KTU84P, czy potrzebuję nowszego systemu ?
 5. Dzięki wielkie za szybkie odpowiedzi Nie odnajduję u siebie takiej zakładki, ale mam podobną i domyślam się, że to ta sama opcja: ustawienia -> urządzenie -> kopia i kasowanie danych -> kopia zapasowa systemu MIUI z następującym opisem: zapisuje kopie zapasowe ustawień systemowych, kont telefonu i danych aplikacji na pamięci USB urządzenia Właśnie robię testową kopię zapasową całego systemu. Proces wyświetla aktualny stan pracy, jakie aplikacje czy ustawienia przetwarza. Wskaźnik transferu Internetu prawie zero, więc kopia całkowicie lokalna. Wygląda na to, że oto właśnie chodziło!
 6. Drodzy forumowicze, przymierzam się do zmiany mojego obecnego telefonu Xiaomi Mi3W na telefon Mi4c. Chciałbym przy tym uniknąć ogromnego nakładu pracy, który musiałbym włożyć na odtworzenie aktualnego stanu systemu tj. zainstalowanych aplikacji i ich personalizacji, ustalonych synchronizacji, ustawień samego ROMu. Sytuacja jest na tyle dla mnie istotna, że chciałbym się z was poradzić w jaki sposób można bezboleśnie dokonać takiego transferu? Być może jest narzędzie przewidziane przez MIUI do takich możliwości. Na aplikacjach ze sklepu google już dwa razy się przejechałem, np. aplikacja do backupów na nowym telefonie odmówiła przywrócenia wszystkich apek bo np. nie jest zainstalowana na tym samym urządzeniu <zonk>. Program był darmowy, być może wersja płatna by poradziła sobie z takim działaniem ale wolę nie ryzykować a przejść od razu do sprawdzonych algorytmów przetestowanych najlepiej przez Was. Na chwilę obecną nie mam włączonych synchronizacji z kontem Xiaomi, czy właśnie poprzez to konto da radę przeprowadzić transfer? Dodam, że obecnie mam zainstalowany najnowszy system MIUI 6. Przepraszam, jeśli jednak powielam temat, podstawowych kilka zapytań w wyszukiwarce nie zadziałało.
×
×
 • Create New...