Cześć,
Mniej więcej raz dziennie po wyłączeniu telewizora nie da się go ponownie włączyć pilotem. Pilot w ogóle nie reaguje. Jedynym sposobem jest wyjęcie wtyczki telewizora z gniazdka i podłączenie jej ponownie. Dopiero wtedy pilot znowu działa normalnie.
Czy ktoś spotkał się z takim problemem? Myślałem że to jakiś odosobniony przypadek ale to już się robi wkurzające każdego dnia.
Dzieki za porady