Skocz do zawartości

pawll

Użytkownicy
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawll

  1. Cześć, mam problem z połączeniami telefonicznymi. Kiedy dzwonię lub odbieram połączenie, rozmówca nie słyszy, co mówię, chyba że włączę tryb głośnomówiący lub będę mówić bardzo blisko mikrofonu. Nawet wtedy dźwięk jest zniekształcony i przerywa. Dzieje się tak tylko podczas zwykłych połączeń telefonicznych. Problem nie występuje przy rozmowach przez WhatsApp, a także przy korzystaniu z dyktafonu czy nagrywaniu dźwięku w innych aplikacjach. Ten problem mam tylko na Poco F7. Na moich innych urządzeniach wszystko działa bez zarzutu, nawet z tą samą kartą SIM. Bootloader w telefonie jest odblokowany, a z aplikacji mam zainstalowane tylko bankowości i komunikatory (WhatsApp, Facebook). Czy ktoś wie, co może być przyczyną lub jak to naprawić?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...