Cześć,
mam problem z połączeniami telefonicznymi.
Kiedy dzwonię lub odbieram połączenie, rozmówca nie słyszy, co mówię, chyba że włączę tryb głośnomówiący lub będę mówić bardzo blisko mikrofonu. Nawet wtedy dźwięk jest zniekształcony i przerywa.
Dzieje się tak tylko podczas zwykłych połączeń telefonicznych. Problem nie występuje przy rozmowach przez WhatsApp, a także przy korzystaniu z dyktafonu czy nagrywaniu dźwięku w innych aplikacjach.
Ten problem mam tylko na Poco F7. Na moich innych urządzeniach wszystko działa bez zarzutu, nawet z tą samą kartą SIM.
Bootloader w telefonie jest odblokowany, a z aplikacji mam zainstalowane tylko bankowości i komunikatory (WhatsApp, Facebook).
Czy ktoś wie, co może być przyczyną lub jak to naprawić?