Witam mam pytanie odnośnie promocji na ten tel . Z tego co widziałem działa ona w taki sposób że dostaje się rzeczy jeśli kupi się tel od 15 stycznia do tam 20 lutego.
I teraz moje pytanie a co jeśli ja zakupiłem telefon 12 stycznie w Media expert? Czy będę pokrzywdzony ?
Generalnie fajnie było by mieć tablet za free. Mam nadzieję że jednak dostanę skoro Xiaomi zdecydowało się sprzedawać wcześniej