Skocz do zawartości

k.sla.76

Użytkownicy
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k.sla.76

  1. Witam.Mam problem z ponownym (sparowaniem) połączeniem z kamerą cw400. Została usunięta ikona kamery z pulpitu. Przy każdej ponownej próbie konfiguracji za każdym razem przerywa połączenie przy 70 procentach procesu łączenia pojawia się komunikat że kamerą została sparowana przez innego użytkownika. Nie pokazuje mi żadnych urządzeń w aplikacji Xiaomi home. Usunąłem aplikację powiązaną z kontem mailowym.Zainstalowałem aplikację na innego maila. Problem nadal ten sam. Usunąłem także konto Xiaomi. Niestety przy zainstalowaniu aplikacji i nowego konta problem nadal pozostał. Podczas instalacji nadal widzi kamerę jako urządzenie sparowane przez inną osobę. Czy da się to jeszcze jakoś naprawić. Byłbym wdzięczny za każdą poradę która pomogła by mi w tej sytuacji.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...