Jump to content

redrum1906

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About redrum1906

 • Rank
  Nowy
 1. MIUI 8 by Xiaomi.eu 6.7.28(rozwojowa) Oczywiście skanowanie było/jest wyłączone- byla to pierwsza rzecz, ktora sprawdzilem w ustawieniach Wi-Fi. Najwidoczniej ta funkcja nie działa...
 2. Witam, Redmi Note 2, MIUI 8. Każdorazowo po wyjściu z domu muszę wyłączać moduł Wi-Fi w telefonie. W innym wypadku każdorazowo w pobliżu darmowych hotspotów wifi(np.Orange, upc itd.) urządzenie próbuje podpinać się do takiej sieci... Jest to frustrujące. Mieliście muszę taki problem i czy wiecie jak się go pozbyć? W opcjach Wi-Fi wyłączone co się da.
 3. Ehh. Faktycznie to kwestia uprawnień. Dzięki! Wcześniej nie miałem z tym nigdy problemu więc zapomnialem, że może być taki problem;) Do zamknięcia.
 4. Hej, Mam problem z FB messenger. Mimo włączonych chat heads(float notifications) niestety nie pojawiają się. Ogólnie nawet po kliknięciu standardowego systemowego powiadomienia z messengera nic się nie dzieje- muse odpalić sama aplikacje żeby zobaczyć treść wiadomości.
 5. Ale to wersja Youth więc cena się zgadza...to chyba praktycznie ta sama edycja co ta z 1-go linku.
 6. Mnie wywala ERROR na ekranie Shipping and Payment po chwili od wybrania kuponu 10$ z opcji:( EDIT: przy n-tej próbie poszło dalej. Ciekawe czy dojdzie...0 komentarzy. Raczej szanse znikome.
 7. 8THCC7 Ciekawe co to za Dazzle Edition...niżej niż Youth?
 8. Mam podobny problem z PUSH NOTIFICATIONS w kilku apkach. Najbardziej irytuje brak powiadomień z najbardziej znanej i dopracowaenj apce z kategorii livescore- FORZA Football. Powiadomienia z apki nie przychodzą. Dochodzą wyłącznie w momencie gdy mam uruchomioną aplikację... Czy MIUI 7(Redmi Note 2) jest pod względem powiadomień jakiś "specyficzny"? Nie próbowałem dodawać apki do autostartu i zamykać kłódką...wg. mnie powinno to działać "fabrycznie". Pushe są włączone zarówno w apce jak i samym systemie(konfig dla apki)
×
×
 • Create New...