Vincent

Użytkownicy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Vincent

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4c

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ...pomogło. Spróbowałem kilku konfiguracji i pomogło już od dodaniu do autostertu. Dziękuję za pomoc. ...dodałem lajka
 2. W autostarcie dodałem. Ale nie potrafię dodać tej kłódki...nie wiem gdzie tego szukać.
 3. Witam, używam do odtwarzania muzyki programów Mort Player i Player Pro. Obie aplikacje po kilku minutach działania są zamykane i trzeba je startować od nowa. Problemy z tym błędem nie ma aplikacja systemowa. Tutaj bez problemu można odtwarzać muzykę dowolnie długo.
 4. Hmm...przy próbie ponownej instalacji tej aplikacja (systemowa) pokazuje komunikat że aplikacja nie jest zainstalowana. Czy można taką aplikacje systemowa gdzieś pobrac lub zastąpić inną?
 5. Widzę aplikacje Dokumenty w Aplikacje\Wszystkie. Jest wlaczona. Co znaczy że odmroziles ją w TB???
 6. Otwieram aplikacje Dysk Google Wciskam ikone + {prawy dolny róg) Otwiera się menu w którym jest przycisk Przeslij Wciskam Przeslij Wyskakuje informacja: aplikacja Dokumenty zatrzymana Trzeba zrestartowac aplikacje Dysk Google a ponownie ją uruchomić Z aplikacji Total Commandera zaznaczając zdjęcie, mogę je przesłać do Dysk Google bez problemów.
 7. Mam problem podczas przesyłania plików do dysku Google jesli chce przesylac bezposrednio spod aplikacji Dysk Google. Wyświetla się komunikat, że aplikacja Dokumenty jest zatrzymana. W Ustawieniach ta aplikacja jest włączona. Mogę przesyłać pliki do dysku Google np z Commandera. Proszę o sugestie. ,
 8. A wiesz jak włączyć? Ściągnąłem motyw i teraz z ekranu blokady nie mogę przejśc dalej. Nie moge odblokować telefonu. W trybie bezpiecznym telefon uruchamia się z podstawowymi ustawieniami.
 9. Wiem, że można to wywołać wciskając podczas uruchamiania przycisk power i później vol-. Tak wchodził w tryn bezpieczny mój HTC oneX.
 10. Witam, jak właczyć tryb bezpieczny w Mi4c?
 11. Jestem w domu ! Dziękuję za inspirację.
 12. Tak robię. Ale przy tej aplikacji mam tylko jedną możliwość nadania uprawnień: send MMS messages. O ja p.... znalazłem poprzez aplikację Security.
 13. Nie wiem co robię źle. Idę krok po kroku z instrukcją: skopiowałem do tel (Mi4c) cztery pliki zgodnie z instrukcją. Zainstalowałem chiński dev, zainstalowałem Flashify -> teraz powinienem nadać aplikacji dostęp do root aby wgrać TWRP. I za (nomen omen) chińskiego boga tego nie mogę zrobić!!! Proszę o pomoc. Przekopałem forum i wszędzie jest info, że po nadaniu aplikacji Flashify dostępu do root można go uruchomić. No przepraszam ja nie potrafię!