Cześć od jakiegoś czasu mam problem z wyświetlaczem. Wszystko zaczęło się od tego, kiedy pisałem na messangerze wiadomość i tło wiadomości zwiesiło mi się w telefonie. Co bym nie miał włączonego to cały czas widziałem przezroczyste okno messengera. Tak więc zrobiłem reset telefonu, ku memu ździwieniu telefon przy bootowaniu nadal miał widoczne przezroczyste okno messengera. Nie wiedziałem co zrobić i położyłem się spać. Następnego dnia przezroczyste okno messengera zniknęło, ale na 3/4 wyświetlacza jest przyciemnione oraz widnieje pasek między zdrową częścią wyświetlacza, a tą nazwijmy uszkodzoną. Miał już ktoś taki problem, nie wiem co mam zrobić, 2tygodnie już z tym chodzę.