Skocz do zawartości

Piesel120

Użytkownicy
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piesel120

  1. Powiem tak. Jestem zawiedziony i to bardzo. Powie mi ktoś czemu Xiaomi Eu, czyli jeden z najlepszych kiedyś według mnie customów zamienił się w zlagowane i słabe w działaniu badziewie? Liczne lagi w systemie podczas użytkowania i systemu i bateria uciekająca z prędkością światła sprawia że niestety jest to bardzo słaba propozycja na ten telefon. 5h SOT na Xiaomi EU w porównaniu do 10h na AOSPie! Przeglądając wiele porównań niestety EU z tą baterią w porównaniu do wielu systemów wypada naprawdę blado. A szkoda
×
×
  • Dodaj nową pozycję...