Skocz do zawartości

Grigorian

Użytkownicy
  • Postów

    8
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grigorian

  1. poszlo dzieki
  2. Grigorian

    Recovery

    Witam, mam pytanie jak uruchomić custom recovery, bo po update softa zainstalowalem sobie superusera i telefon stoi na bootloopie
  3. mam ograniczony budżet więcej nie wycisne:P
  4. Czyli , trzeba szukac 11 albo innego telefonu , no nic dzięki za pomoc
  5. LTE nie ma , jeżeli się nie mylę , zresztą sam zobacz http://beta.btsearch.pl/?dataSource=locations&network=&standards=&bands=&center=51.770439%2C22.341469&zoom=12
  6. czyli karta orange tylko do smsów /telefonowania działała by ok na 2g? i jak z tą do internetu z lte?
  7. Naokoło mnie 3 nadajniki 900 mhz więc raczej lipa edit. jest jeden nadajnik 1800 mhz oddalony około 15km w linni prostej myślicie że sciągnie sygnał ?
  8. Ostatnio nosiłem się z myślą zakupu telefonu , wybór padł na xiaomi redmi 2 w wersji 2 gb. Mam kilka pytań odnośnie telefonu. Chciałem kupić telefon z tej aukcji http://allegro.pl/xiaomi-redmi-2-pro-lte-16gb-2xsim-wysylka-z-pl-i5673896131.html#delivery . Jednak sprzedawana wersja nie posiada jakiejś częstotliwości używanej w Polsce czy wiąże się to z dużymi problemami? Mam zamiar używać karty sim od orange oraz z playa do internetu ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...