Skocz do zawartości

szefos

Użytkownicy
  • Postów

    2
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szefos

  1. Właśnie to zrobiłem. Dalej nic.
  2. Witajcie. Już rozkładam ręce. Nie mogę odebrać ani wysłać MMS. APN ustawiony jak trzeba, uprawnienia nadane i nic. Przesiadłem się z Note 10 Pro i tam z automatu wszystko działało. Numer mam w sieci Play. Pomóżcie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...