Jump to content

LysDaves

Użytkownicy
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LysDaves

  1. Dodam co zauważyłem telefon wraca do normy po podłączeniu zasilania. W ustawieniach baterii funkcja wyłącz po naładowaniu jest odznaczona. Żadna z opcji oszczędzania baterii nie jest załączona
  2. Nie, jest ustawiony na zrównoważony. Wysłałbym ss ale nie jestem w stanie. W sumie nigdy nie byłem w stanie załączyć zdjęcia do przeglądarki.
  3. Cześć, pojawił mi się pewien problem z telefonem. Otóż sam tryb Ciebny mimo że ustawiony jest Jasny. Zmiana na nocny i znowu jasny nie daje żadnego efektu, do tego od momentu kiedy telefon zmienił sobie tryb nie działa odświeżanie 120hz. Zmiana owego na 60 hz i ponowny powrót na 120hz nie daje żadnego efektu. Do tego podczas zablokowanego ekranu czasami buguje się codzienna tapeta i przez kilka godzin potrafi wyświetlać jeden obraz. Również od czasu j.w W ostatnim czasie nie instalowałem nic z nieznanych źródeł. Wyłącznie gry polularne z google store. Skanowanie telefonu antywirusem również nie wykrywa wirusa o ile jakiś miałby być Jak to naprawić i czy jedynie pozostaje mi format telefonu.
×
×
  • Create New...