Jump to content

bpm

Użytkownicy
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  XIAOMI 11 Lite 5G NE

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

bpm's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • One Month Later
 • Week One Done
 • First Post Rare
 • Conversation Starter Rare

Recent Badges

0

Reputation

 1. Oczywiście gdyby tak było, nie zakładałbym tego tematu. Dziękuję wszystkim za cenne uwagi i pomoc. Edit: Temat do zamknięcia, nie chce mi się już tym bawić, zainstalowałem "True Phone" i wszystko jest w jak najlepszym porządku.
 2. Ok nic to nie dało, nadal jest tak samo. A jak to o czym mówię i podałem wyżej na screenie, wygląda w telefonach XIAOMI? Tak samo czy jest różnica?
 3. Czy jestem na dialerze Google? Hmmmm nie mam zielonego pojęcia co to w ogóle jest dialer Google i gdzie tego szukać. Powiem tak, telefon ma może z miesiąc, nie grzebałem też za bardzo w opcjach jeszcze, dopiero go powoli dostosowuję dla siebie. True caller nie chcę instalować, miałem go poprzednio i to syf dla mnie. Kiedyś dobra aplikacja teraz porażka. Ale ja nie mówiłem, że nie ma historii, mówiłem, że historia jest, brak jest godzin połączeń. Zresztą o co mi chodzi przedstawiam na zrzucie ekranu z HUAWEI, tego w XIAOMI brak.
 4. Dzień dobry wszystkim, jestem nowym użytkownikiem i pierwszy raz zakupiłem telefon marki XIAOMI. Mam go już jakiś czas ale dopiero teraz zwróciłem uwagę na ten szczegół czyli brak jest rejestru połączeń, tak jak miałem w każdym poprzednim telefonie, albo może ja nie potrafię tego znaleźć w tym modelu i proszę o wskazówki. O co chodzi dokładnie? Otóż historia połączeń jest, brak jest rejestru czyli godzin połączeń z konkretnymi kontaktami. Wykonywałem połączenie np do kontaktu X w dniu 25.04. o godzinach dajmy na to: 8.30, 11.27, 15.03, itd, do kontaktu Y o godzinie: 10.16, 12.22, 16.33 itd, do kontaktu Z...... Z kim był kontakt widać, dzień wykonywania widać, a brak jest całego rejestru godzinowego przy każdym z połączeń (kontaktów). Od razu napiszę, że czytałem też inny wątek tu i takiej usługi jak Yellow Pages nie ma w ogóle. Proszę o pomoc, bo dziś chciałem sobie sprawdzić o której godzinie wykonywałem połączenie do kontaktu X kilka dni temu i tego nie ma. Dzięki z góry.
×
×
 • Create New...