Jump to content

Przemek Poco

Użytkownicy
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  POCO F3 5G

Przemek Poco's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post

Recent Badges

1

Reputation

 1. Dziękuję bardzo, przeszło bez problemu - pierwsza rozmowa nagrana (stan zen z redmi note 7 leżącego obok osiągnięty) Trochę strach po włączeniu jak "safe mode" w rogu oraz tryb samolotowy włączony (bo bałem się że jednak jest jakiś soft nie 5g) jednak na koniec asystent wyłącza tryb samolotowy a po restarcie wyłącza się safe mode.
 2. Czyli soft tj ten ZIP dobry tylko muszę poszukać jak to zainstalować w trybie telefonu fastboot bez odpalania tam twrp a jedynie przy udziale komputera jak rozumiem. No ale to znaczy że poradnik na ten moment jest nieaktualny przez ten soft?
 3. No z tematu https://miuipolska.pl/jak-zainstalowac-xiaomi-eu-na-poco-f3-redmi-k40/ poszedłem po soft przez https://miuipolska.pl/pobierz-miui-12-stabilne/ do tego https://miuipolska.pl/redmi-k40-poco-f3-stabilna/ do serwer główny (co potem wepchnąłem adb pushem do /data) oraz z tego tutoriala poszedłem po twrp na stronę https://androidfilehost.com/?w=files&flid=322193 gdzie próbowałem 2 wersji (najnowsza która po uruchomieniu się po chińsku włącza oraz ta najczęściej pobierana która domyślnie po angielsku jest). Przyznam że początkowo miałem problem ze sterownikami dla windows ale ostatecznie udało się - odblokowano mi bootloader oraz potem olałem błąd przestawiania slot a (ale to skończyło się zapewne tym że nie miałem miejsca na adb push) potem już normalnie udało mi się ustawić ten slot i wepchnąć ten zip do /data
 4. Czy ktoś może mi pomóc z takim tematem? Telefon POCO F3 5G chciałem zrobić wg poradnika i skończyłem takimi komunikatami jak załączniki (tam jest też zrzut próby czyszczenia - próbowałem wyczyścić telefon żeby sprawdzić czy podobny problem jak przy próbie instalacji miui dostanę)
×
×
 • Create New...