Skocz do zawartości

Pawlakoowy

Użytkownicy
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawlakoowy

  1. Jakie są wrażenia z użytkowania ROMu względem wersji Global? Jakieś problemy, bugi oraz jak sprawa z czasem na baterii i wydajnością? Czy ten telefon jest godny zakupu za 1500 zł (tak, 6GB RAM dla mnie jest w zupełności wystarczające)?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...