Wcześniej wgrywałem miflashem rom indonesia ale przy tym telefonie nie mam skąd pobrać romu. Mam model 2201116PG 8/256 (13.0.1.0 RKCEUXM)
Czy nfc i płatności zbliżeniowe będą działać na tym romie? Botloader po flashowaniu będzie zablokowany? Czekam do czwartku za odblokowaniem przez mi flashunlock i chciałbym zrobić to z głową
Jaka jest szansa na uceglenie sprzętu przy wgrywaniu z liku bat-a ?