Jump to content

Uzytkownik.123456.

Użytkownicy
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Uzytkownik.123456.

 1. Polećcie w przystępnej cenie, damskiego, dobrego smartwatcha.
 2. Dziękuję. Mi chodziło o etui na ramię , do którego można włożyć telefon w trakcie biegania.
 3. Jakiego polecacie armabanda do Xiaomi redmi note 10 pro ?
 4. Miui 13/Xiaomi redmi note 10 pro . Kiedy robię coś w telefonie (przeglądanie stron, wykonywanie innych czynności na telefonie) i przychodzi w trakcie SMS to jest bardzo słaby dźwięk wiadomości, prawie niesłyszalny. Czasami jest też tak słaby przy zablokowanym telefonie. Jak można to naprawić lub co może być tego przyczyną?
 5. Czy można ustawić tło albo widok lekko przygaszonej tapety w trakcie połączenia ? Xiaomi redmi note 10 pro
 6. Przedwczoraj zaktualizowałam telefon do MIUI 13 ( Xiaomi redmi note 10 pro). Jest problem z dźwiękiem. Dźwięki SMS, powiadomień są ciche. Nie mam już starego dźwięku powiadomień (podstawowego). Na filmiku na YT były pokazane dźwięki i nazwa dźwięku o jtor mi chodzi to "wiadomość przychodząca" Jak to naprawić ? Czy jest strona z której można pobrać dźwięk oryginalny (przyzwyczajenie już)?
 7. Czy ta sytuacja mogła mieć związek z aplikacją Telefon Google ?
 8. Kartę czyta na innym telefonie, a na moim Xiaomi Redmi Note 10 pro już nie czyta
 9. Zaktualizowałam aplikację Telefon Google. Później odinstalowałam. Nazwy firm z Google w połączeniach zmieniły się na same numery. Zainstalowałam ponownie. Rozłączyło mi po tym kartę SD. Pojawił się komunikat, żeby sformatować kartę. Wyjęłam kartę,ponieważ mam zapisane na niej pliki (multimedia) i nie chcę stracić zawartości. Co robić w tej sytuacji. Dlaczego pojawił się taki problem ?
 10. Mam problem z kartą pamięci i zgranymi zdjęciami oraz filmami. Włożyłam kartę pamięci do telefonu, na karcie utworzyłam foldery i przeniosłam pliki (zdjęcia i filmy) na kartę za pomocą kabla USB. Otworzyłam galerię w folderze "inne albumy" pojawiły się foldery utowrzone na komputerze. Natomiast w ogólnych folderach Aparat, Wideo,Wszystie pliki zmienia mi się co jakiś czas automatycznie ilość plików. Raz jest ich więcej, później mniej. W czym tkwi problem ? Jak to rozwiązać ?
 11. Czy można ustawić tapetę lub by tapeta ekranu głównego była widoczna gdy ktoś dzwoni?
×
×
 • Create New...