Jump to content

Krzysiekw

Użytkownicy
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Krzysiekw

  1. Dziękuję za odpowiedzi. Dwa pytania: czy uruchomienie TWRP z poziomu komputera pokaże, czy po wgraniu TWRP na telefon będzie działało w TWRP deszyfrowanie danych z ustawioną blokadą ekranu ? czy potrzebne jest wgranie TWRP, żeby instalować aktualizacje ROM-u z poziomu telefonu dla Redmi K40/POCO F3 ?
  2. Kacper, nie bardzo rozumiem Twojej odpowiedzi / pytania. "A sprawdzałeś, czy deszyfrowanie danych z ustawioną blokadą ekranu działa?" - nie, ponieważ nie mam wgranego TWRP. W jednym z postów napisałeś "Jak już będzie działający TWRP, to będą działać aktualizacje z telefonu – oczywiście wtedy, jak już te TWRP na telefon wgrasz (będą stosowne instrukcje)." Zainstalowałem xiaomi.eu przez Fastboot i zgodnie z tym, co napisałeś czekam na "stosowne instrukcje", jak wgrać TWRP ?
  3. Jeśli dobrze zauważyłem, to pojawił się działający TWRP – twrp-3.6.0_11-v3.0.4_A12-alioth-skkk.img Kiedy będą dostępne stosowne instrukcje do wgrania TWRP na wgrany ROM Xiaomi.EU przez Fastboot ? “Jak już będzie działający TWRP, to będą działać aktualizacje z telefonu – oczywiście wtedy, jak już te TWRP na telefon wgrasz (będą stosowne instrukcje).”
×
×
  • Create New...