Jump to content

Sylwester

Użytkownicy
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Note 10+

Sylwester's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Conversation Starter Rare

Recent Badges

1

Reputation

 1. Tak pokazał ble 129 i drv 223 po wrzucie ale wczoraj jak wrzucałem soft aby spróbować odblokować na więcej niż 30km i odpaliłem m365 tools musiałem przesunąć w zakładce speed limit na 8km przez przypadek i cały czas hulajnoga miała tą blokadę nawet pomimo downgrade oprogramowania. Ba nawet jak odpaliłem mi home i zaktualizował do 224 cały czas była ta blokada bo sprawdzałem w tools czy oprogramowanie weszło i tym momencie odpalał blokadę. To taka nauczka. W sumie od wczoraj wgrywałem 11 razy dobrze że się nie zwiesiła. I tak wielkie dzięki.
 2. Zrobione najpierw ble potem 223 w wersji zip pliki weszły nie pomoglo dalej prędkość 8km UWAGA przyczyną znaleziona w m356 tools jest zakładka limit speed i było 8km jestem uratowany 😀. Co nie oznacza że dalej max 30km jedzie 😪. Cóż tak musi wyraźnie być.
 3. No i spróbowałem jeszcze te pierwsze pliki i chyba uwaliłem hulajnogę. Teraz na każdym biegu 8km/h wgrałem vanilia potem z mi home zaktualizował do najnowszej wersji oprogramowanie jak po pierwszym włączeniu następnie zrobiłem twardy reset i nic to nie pomogło. Co można jeszcze zrobić?
 4. Oczywiście zrobiłem już ok 60 kilometrów przyśpiesza ładnie trzyma równo 28km/h na równym podłożu nawet przy 30% baterii ogólnie ma najechane 80 kilometrow. Ale przy pierwszym odblokowaniu spokojnie osiągałem 32km/h teraz jest jakby blokada na 30. A ten sam plik wrzuciłem dzisiaj koledze który też kilka dni temu zakupił pro 2 i jemu tak jak mi za pierwszym razem pokazuje 34 tyle ile w ustawieniach w generatorze. Dzisiaj sprawdziłem wersję 224 prędkość S 35 ale dalej blok na 30.
 5. Witam Was posiadam od miesiąca pro 2 i mam następujący problem. Gdy za pierwszym razem zdecydowałem się wygenerować plik przez scooterhacking i wgrałem go przez utylity hulajnoga pięknie śmigała 34km/h. Postanowiłem zmienić parametry biegu D na 20 a S na 35 ale od tego kolejnego razu (wgranie bez błędów) hulajnoga w powietrzu jedzie max 30 po drodze 28. Ten sam plik wgrałem do kolejnej hulajnogi mojego kolegi i jemu pokazuje 34 (w powietrzu). Próbowałem chyba z 10 razy i za każdym razem w powietrzu 30 nic nie pomaga aby było 34 co może być przyczyną ?
×
×
 • Create New...