Jump to content

rafixpo

Użytkownicy
 • Posts

  3
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by rafixpo

 1. Witam mam następujący problem. Posiadam redmi 9a zaktualizowany fiirmware to miui 12.5.1.0.RJCEUXM . Nie mam problemów z obsługą telefonu, gdyż jestem po technikum informatycznym i bardzo duzo czasu spedzam w internecie Ina tematy IT i nietylko . Telefon xiaomi mam od lipca i wszysto grało, jednak niedawno pojawiły się problemy z wysyłaniem mms.. wcześniej wszystko było ok. mam aplikacje wiadomości google , gdy chce do sms dołączyć np zdjęcie i wysłać, pojawia się komunikat " nie udało się wysłać , spróbuj ponownie lub anuluj" . konfiguracje apn mam prawidłową, ustawienia sieci komórkowych oraz dane komórkowe włączone, niedawno aktualizowała mi się aplikacja wiadomości . Co może być problemem ? odinstalowywałem aktualizacje aplikacji do sms, usuwałem dane z pamieci podręcznej, nic nie pomaga.
 2. rafixpo

  Pogłos

  Witajcie mam problem. a mianowicie niedawno zaktualizował mi się redmi 9a model M2004J19AG0) DO MIUI o numerze kompilacji "12.5.1.0(RJCEUXM) wersja android (11 RP1A.200720.011). Aktualizacja byla za pomocą OTA . Nie mam odblokowoanego bootloader.. Problem polega na tym, że od niedawna zaczęły się problemy z telefonem. PODCZAS ROZMÓW TELEFONICZNYCH SŁYSZĘ SIEBIE W SŁUCHAWCE ! dalej, nie chodzi tak płynnie jak na pcozątku i zawiesza się.. Pytanie do was. czy na ten telefon dobrą mam wersję miui ? czy mogę zmienić kompilacje nie uszkadzając bootloader ? którą wersje kompilacji stabilną polecacie do tego telefonu ? i co powoduje że slyszę sam siebie .
 3. A w Colornote jak wygląda sprawa z synchronizacją z komputerem ? mnie interesuje aplikacja i program notatnika na android i pc windows 10 z wprowadzaniem głosowym, z synchronizacją
×
×
 • Create New...