Skocz do zawartości

kradneslomki

Użytkownicy
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kradneslomki

  1. Witajcie, dopiero co otworzyłem pudełko i wgrałem miui polska po kilku problemach bo: Po podłączeniu telefonu mówi, że nazywa się 2014811 pudełko mówi 2014813 - i tylko taki rom mi się udało w końcu zainstalować. A co do moejgo skołowania. To jest wersja 2GB RAM / 16GB ROM CPU-Z to potwierdza, jednak w komputerze widzę tylko 5.75GB miejsca dla użytkownika co nie wydaje mi się prawidłowe przy 16GB romu. Czy tak powinno być? Ok, znalazłem rozwiązanie w dziale pomoc techniczna. Instalacja MiuiPolska i potem reset do ustawień fabrycznych naprawił wszystko, teraz jest 13GB/16GB wolnego Pozdrawiam, temat do zamknięcia.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...