Jump to content

CRACKuuu

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by CRACKuuu

 1. Dziękuje, w miarę możliwości spróbuję jeszcze raz. Proszę nie zamykać tematu, problem nie rozwiązany. Nie miałem możliwości odpisać
 2. Sprawdzałem właśnie aplikacja DRM INFO i jest tam Widevine L1 Mam w takim razie pytanie czy da się sflashowac presist jak jest wgrany rom? Czy tylko gdy telefon jest czysty i wtedy można presist wgrywać?
 3. Jak pisałem wcześniej Presist wrzucałem już przez FOXA. Partycja normalnie się nad pisała lecz sensory nie wróciły do życia.
 4. wyskakuje informacja; FAILED (partition is write protected) tylko przez Fox'a albo TWRP udawało mi się nadpisać plik.
 5. Tak, po każdym flashu presist próbowałem kalibrować w CIT, zawsze failed. A sama diagnostyka daje informacje o FAIL na 3 sensorach Gyro, acce i magnetic.
 6. Cześć Przekopałem już cały internet chyba i postanowiłem w końcu zadać pytanie do bardziej doświadczonych. Z dnia na dzień przestały działać mi sensory gyro i acce i nie stało się to po aktualizacji. Telefon Xiaomi Mi 9 cepheus. Wgrałem 3 różne ROMY(12.0.5 // 12.5.1// 12.6 by eu ) flashowałem 3 razy presist.img poprzed twrp z romu 12.5.1. Mimo to czujniki nie wracają do życia. I tu pytanie; uszkodzenie mechaniczne? nieodwracalny proces? skoro flash presist.img nie pomaga? Pozdrawiam CRACKuuu
×
×
 • Create New...