Jump to content

bubs0n

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by bubs0n

 1. Ok, w opcjach programistycznych wyłączyłem optymalizację MIUI - wymagał tego Vanced YT. Włączyłem je ponownie i sprawdziłem - dodawanie załączników działa. Problem wyjadę się być trywialny, ale jak widać trudny do zlokalizowania. Proszę nie zamykać jeszcze tematu, dam znać czy problem nie powróci. P.S. Obecne uprawnienia jak w załączniku, a dodawać pliki mogę.
 2. Zainstalowałem xplore, ale nic to nie zmieniło. Przy dodawaniu załączników w Operze mam do wyboru "aparat" i "pliki", xplore nie ma. Wyczyściłem pamięć podręczną i domyślne ustawienia w menadżerze plików. Mogę przeglądać pliki we wszystkich aplikacjach, nie chcą się jedynie zamieszczać. Nie używałem żadnych zewnętrznych aplikacji do zarządzania telefonem. Używam jedynie Lawnchair'a.
 3. Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale jak kliknę "Pliki i multimedia", to mam do wyboru to:
 4. Możesz podpowiedzieć, gdzie mogę to sprawdzić?
 5. Cześć, Mam problem z załącznikami we wszystkich aplikacjach poza messengerem i whatsappem (na dysk google też mogę dodawać). Nie mogę dodawać zdjęć, dokumentów, audio, itp. Chrome i Opera widnieją na liście plików i multimediów zezwolono na dostęp tylko do multimediów. Ktoś wie, gdzie mogłem coś zablokować? Borykam się z tym problemem od dłuższego czasu. MIUI 12.5.1
×
×
 • Create New...