Jump to content

Tom231070

Użytkownicy
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Tom231070's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Czyli rozumiem że mogę podpiąć go na region Polska i klonować przyciski, wszystkie inne urządzenia muszą być europejski? Mam prośbę w jaki sposób klonuje się przyciski?
 2. Udało mi się teraz zainstalować najnowszego moda, zalogowałem sie na Rosję region Chiny. Okazało się że IR jest dodany do konta ale nie wiem czy pracuje. Model chuangmi.ir.v2.
 3. Teraz tego nie zrobię jak wrócę do domu to spróbuję i dam znać. Dzięki za pomoc.
 4. Rezmus sorry że Cię męczę, kupując bramkę mi gateway 3 lub aqara M1S które są widoczne w regionie Chiny oraz Polska czy będę mógł jedną z nich dołączyć równocześnie do regionu CN i EU z mojego konta?
 5. To jest mój początek proszę pomóc mi dobrać urządzenia oraz hub żebym mógł pracować razem z IR, odkurzacz może zostać podłączony do innego regionu
 6. Będzie działać automatyzacja przy sklonowanej aplikacj mając urządzenia na tym samym koncie ale w różnych regionach?
 7. Próbowałem na modzie te konto które mi wysłałeś ale IR zatrzymał się na samym początku czyli brak podłączenia do urządzenia dlatego sprawdziłem na org. aplikacki i ruszyło
 8. Witam Wczoraj moja euforia była za duża. Tak jak mi doradziłeś mam konto w Rosji region CN, pilot działa bez problemu ale nie widzi mojego odkurzacza viomi se oraz kilku innych rzeczy. Sklonowałem aplikację i wybrałem region Polska wtedy mogę dodać odkurzacz. Masz jakiś pomysł na to?.
 9. Wszystko dział. jesteś wielki bardzo dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
 10. Dzięki za odpowiedż, popołudniu spróbuję to zrobić i dam znać. Sorry ale jestem zielony w tych sprawach, co to znaczy za wysokie id konta?
 11. Witam Odkupiłem Xiaomi IR Universal Remote mój model to NDZ-08-GA ID:2014DP4849. Nie potrafię go podłączyć do sieci. Jestem zalogowany na CN, pilot jest widziany w aplikacji, łączy się z urządzeniem, wysyła pytanie do urządzenia ale ostatni krok czyli połączenie z siecą nie da rady. Dioda świeci się na niebiesko. Czy to wina urządzenia czy ja coś żle robię. Proszę o pomoc.
 12. Witam Mam problem z połączeniem uniwersalnego pilota do sieci. Jestem zalogowany na rejon Chiny, widzi urządzenie, łączy się z urządzeniem, wysyła pytanie do urządzenia ale nie potrafi połączyć się z siecią. Niebieska dioda na urządzeniu świeci. Próbowałem kilkanaście razy i bez rezultatu. Proszę o pomoc.
×
×
 • Create New...