Jump to content

c21h23no5

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About c21h23no5

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Poco F2 pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeszcze wczoraj nie widział dostępnych aktualizacji. Dziś już 2 paczka weszła. Problem zniknął jak ręką odjął. Dzięki Zrobione.śmiga.Dzięki.
 2. brak opcji przesunięcia na bok...nie ma kolejnej strony.
 3. Dzień dobry Mam F2pro od wczoraj na ta chwile jest na MIUI GLOBAL 11.0.10 , aNDROID 10 QKQ1.191117.002 . W wysuwanej szufladzie górnej ze skrótami do wi-fi, bluetootha, latarki , nfc, hotspota mam bardzo ograniczoną liczbę skrótów. Gdzie to można edytować ??? brakuje np wł / wył lokalizację , tryb samoalotowy ,tryb czytania, oszczędanie energii itd Grzebię w opcjach od 12 godzin i za cholerę nie mogę znaleźć gdzie to zmienić. w poprzednich moich tel z Antkiem było kółeczko zębate od ustawień i tyle....można było edytować. Ktoś, cos ?
 4. ello, Mam F2pro od wczoraj na ta chwile jest na MIUI GLOBAL 11.0.10 , aNDROID 10 QKQ1.191117.002 . W wysuwanej szufladzie górnej ze skrótami do wi-fi, bluetootha, latarki , nfc, hotspota mam bardzo ograniczoną liczbę skrótów. Gdzie to można edytować ??? brakuje np wł / wył lokalizację , tryb samoalotowy ,tryb czytania, oszczędanie energii itd Grzebię w opcjach od 12 godzin i za cholerę nie mogę znaleźć gdzie to zmienić. Ktoś, cos ?
×
×
 • Create New...