Witam.
Dopiero co dostałem w swoje ręce GTR 2. Fajny co do zasady na pierwszy rzut oka ale...
Mocno nieczytelny. Po bojach aktywowałem odbieranie połączeń. Jednak pogody nie pokazuje i cyt. Weather forecast note obtained. Please connect to the App and update. Problem w tym, że w apce mam włączone, ma ona dostęp non stop do GPS. Ale na telefonie dalej lipa. Żona ma GTS 2 i jej bez niczego działa a ma telefon Samsunga a ja Xiaomi. Ktoś coś?